Restauracja Sarenka

    Eleganckie wnętrze, kwiaty, świece, nastrojowa muzyka w tle i profesjonalna a przede wszystkim uśmiechnięta obsługa to idealny zestaw to rozpoczęcia celebracji posiłku. Nasza restauracja serwuje przede wszystkim dania kuchni polskiej, smaczne i domowe jak u mamy. Z rozwagą wybieramy jak najlepszej jakości składniki aby podbić serca gości przepysznymi zupami, grillowanym serem z pobliskich Czech, pierogami ruskimi czy własnoręcznie robionymi racuchami z cukrem pudrem i jabłkiem. 

    Na deser możemy polecić państwu naleśniki z serem białym i sosem bananowym lub galaretkę owocową z bitą śmietaną. Staramy się aby nasza kuchnia zmieniała się wraz z porami roku tak więc latem zaszczycimy Państwa wodami smakowymi z dodatkiem świeżych owoców, zimą polecamy dobrze doprawione grzane wino, latem zapraszamy na pierogi i desery z jagodami a jesienią na wspaniałe pierogi z mięsem i grzybami leśnymi. Menu znajdziecie państwo w zakładce Menu.

    Wszystkich naszych gości hotelowych i nie tylko zapraszamy na śniadania w formie szwedzkiego stołu. Bufet oferuje produkty zawsze świeże i najwyższej jakości. Możecie państwo posilić się swojskimi wędlinami, różnego rodzaju serami oraz robioną na życzenie jajecznicą.

Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja